• Prevádzková doba

Prevádzka materskej školy

Materská škola je v prevádzke v pracovných dňoch  od 06.00 hod. do 16.00 hod.
        Riaditeľka materskej školy :                                      Aneta Demanková
        Konzultačné hodiny :                                                po dohode od 11.00 hod. do 12.00 hod.
        Vedúca školskej jedálne :                                         Ľubica Sujová
        Konzultačné hodiny: pondelok, streda                      od 07.30 hod. do 10.00 hod.

Prevádzka materskej školy bola prerokovaná s rodičmi a odsúhlasená Zriaďovateľom obce Mýtna.

V čase letných prázdnin je prevádzka materskej školy prerušená z hygienických dôvodov na 4 až 5 týždňov, podľa pokynov Zriaďovateľa obce Mýtna. V tomto období podľa dispozícií riaditeľky materskej školy vykonávajú prevádzkoví pracovníci upratovanie a dezinfekciu priestorov, pedagogickí a ostatní zamestnanci čerpajú dovolenky podľa plánu. Prerušenie prevádzky oznámi riaditeľka školy oznamom spravidla dva mesiace vopred.

V prípade, že v čase jesenných, jarných, veľkonočných školských prázdnin je malý záujem rodičov o umiestnenie detí do materskej školy, riaditeľka školy môže rozhodnúť o prerušení prevádzky z ekonomických dôvodov – pokiaľ nerozhodne zriaďovateľ inak.

V prípade obmedzenia prevádzky materskej školy /vedľajšie prázdniny,  technické príčiny a pod. /  navštevujú materskú školu deti rodičov, ktorí to nevyhnutne potrebujú. V takomto prípade   robíme prieskum záujmu medzi rodičmi v dostatočnom čase dopredu a podľa počtu prihlásených detí  zabezpečíme optimálnu prevádzku z hľadiska uspokojenia rodičov, ako aj z hľadiska ekonomického.

• Materská škola Mýtna
      • Školská jedáleň- 0903 831 752